Vladimír Dlouhý je běžcem na dlouhé trati. Doslova i obrazně. V rámci zdravého životního stylu začal ve zralém věku běhat maratony. Teď se chce vrátit i do vysoké politiky, z níž se před 15 lety vytratil - vlastně ale jen na první pohled. Už za vlády Mirka Topolánka patřil k aktivním členům energetické komise, nyní je členem ekonomického týmu u Petra Nečase. A bez ohledu na to, že se roky věnoval byznysu, nezapomínal udržovat dobré vztahy s prezidentem Václavem Klausem.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Vladimír Dlouhý by ani na Pražském hradě nezapřel, že je hlavně ekonom. Dopředu radí investovat a všemi možnými způsoby odbourávat v mysli lidí blbou náladu. Horuje i pro rozšíření Temelína a na staveništi by se nebál ani Rusů.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.