Partnerem advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners byl jmenován Ludvík Juřička (42), který dosud působil jako ředitel brněnské pobočky kanceláře Deloitte Legal. Nyní spolu s Robertem Nerudou povede brněnskou kancelář Havel, Holásek & Partners.

Podle čeho se pozná dobrý advokát?

Pokud ke klientovi přistupujete prvotně s tím, že mu chcete dobře poradit a pomoci, potom jste dobrý advokát. Samozřejmě je nutné mít k tomu vynikající odborné znalosti, určitou specializaci, zkušenosti a reference, vytrvalost, píli a schopnost činit správná rozhodnutí. A musíte mít také kapku štěstí.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.