Den v Africe neznamená nic. Měsíc je jako u nás den, a když obchod uzavřete za rok, můžete si gratulovat, jak neuvěřitelná rychlost to byla, vypráví o své africké zkušenosti generální ředitel společnosti Vari Jiří Belinger. Na Afriku si tím ale nestěžuje. Firma zde uspěla se svojí nabídkou malých traktorů i další zahradní techniky a věří, že bude ještě lépe. "Afrika je velké budoucí odbytiště, má ohromný potenciál," říká Belinger ve shodě s ekipou uznávaných analytiků, ekonomů a dalších expertů, kteří v černém kontinentu vidí obrovský, nenasycený a rychle bohatnoucí trh a příležitost pro obchodníky a investory.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.