Do čtyř měsíců od dokončení vyučení nebo jiného vzdělávání mají v budoucnu lidé, kterým je méně než 25 let, najít zaměstnání. Zajistit to mají vlády členských zemí EU. Požaduje to Lászlo Andor, komisař pro zaměstnanost a sociální věci.

Podle jeho návrhu, který chce představit ve středu v Bruselu, mají vlády zemí EU poskytovat tzv. garanci mladým. Informuje o tom list Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Bez práce je na jihu Evropy zhruba každý druhý mladý. Ale i v severnějších státech je nezaměstnanost mladých velký problém. Vyřešit by to měly garance, které bude požadovat Evropská komise. Podle té by členské státy EU měly všem lidem do 25 let zajistit práci.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.