Konference CFO Na výroční konferenci Klubu finančních ředitelů Excellence in Finance mezi jinými vystoupili finanční ředitel energetické společnosti RWE Transgas Axel Gerhardy (vlevo) a šéf financí IT firmy Microsoft Mikaël Zakarian.

Rodinná firma roku Správní ředitel Equa bank Leoš Pýtr (vpravo) na Dni podnikatelů, pořádaném Asociací malých a středních podniků ČR, předal řediteli prodejce zemědělské techniky Liva Předslavice Václavu Jungwirtovi cenu Rodinná firma roku. Na snímku jsou s ředitelkou asociace Evou Svobodovou.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.