V soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty, jejímž mediálním partnerem je týdeník Ekonom, byly již počtrnácté oceněny komerční nemovitosti. Oproti předchozímu ročníku letos vzrostl počet přihlášených projektů z 23 na 36. Zatímco nových obchodních center se otevřelo v posledních dvou letech v Česku málo, kancelářských objektů bylo dost. Podle Kamila Kosmana, předsedy odborné poroty Best of Realty 2012, to odráží fakt, že se český realitní trh dostal z nejhoršího. "Prvně zažívají boom logistická centra, pak kanceláře a poté teprve nákupy. Podle toho, jak letos vypadá soutěž, tak se skutečně odrážíme ode dna," míní Kosman.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.