Jan Mühlfeit má za sebou první pětiletku v pozici viceprezidenta společnosti Microsoft pro region Evropy. Kontinent za tu dobu prošel finanční a ekonomickou krizí a svedl několik bitev o záchranu eurozóny. Podle Mühlfeita však nejsou evropští politici v řešení klíčových problémů dostatečně odhodlaní. "Někdo by do toho měl konečně říznout," nabádá představitele vlád a institucí unie "Jack", jak mu přezdívají i v české pobočce mezinárodní korporace.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Jan Mühlfeit, viceprezident Microsoftu pro Evropu, si stěžuje na klesající konkurenceschopnost starého kontinentu. "Jedině díky Německu se Evropa ještě drží na nohách," tvrdí.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.