Na svoji první manažerskou štaci do Ruska odjížděl Karel Endlicher v době, kdy byl českým premiérem Vladimír Špidla, existovala ještě politická strana jménem Unie svobody, Česká republika nebyla členskou zemí Evropské unie a světu mobilních telefonů vládly Nokie s miniaturním černobílým displejem. V Rusku, poté v Malajsii a v Brazílii strávil na vysokých manažerských postech celkem osm let. "Začínal jsem tím, že jsem se od nějakého zkušeného lokálního manažera nechal poučit o kulturních rozdílech a o tom, co lidi v dané zemi v práci nejvíce motivuje," popisuje svůj základní manažerský přístup.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • S manažerem Karlem Endlicherem o zkušenostech z osmi let ředitelování v daleké cizině a o blízké hrozbě blackoutu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.