Na tom, že se sedmatřicetiletá dosavadní viceprezidentka společnosti Google Marissa Mayerová rozhodla převzít pozici generální ředitelky internetové firmy Yahoo by nebylo nic zvláštního. Svět ale překvapilo, že Mayerová udělala tak zásadní krok v šestém měsíci těhotenství. Přitom jde jen o další potvrzení skutečnosti, že se kariéra a mateřství nevylučují. Je-li žena jako odborník pro firmu dostatečně atraktivní, zaměstnavatel přestává hledět na to, zda má děti. A je-li navíc nedostatková odbornice či výjimečně schopná manažerka ochotná dávat firmě dost času, má i navzdory mateřství příležitost pokračovat v kariéře.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.