Cesta kocoura Mikeše

Pro rodiny s dětmi je určena cyklistická trasa, která vede Ladovým krajem nedaleko Prahy - po stopách kocoura Mikeše. Pohádková stezka začíná v Hrusicích, vede přes Mnichovice, Myšlín, Struhařov, Klokočnou, Světice a končí v Říčanech. Stezka děti i dospělé seznámí s oblíbenými místy, která znají z Ladových pohádek. U každého z nich stojí informační tabule s úryvky z knížek od známého malíře a spisovatele. Na jednotlivých zastávkách si děti připomenou, jak byl kocour Mikeš hladový, jak pomohl babičce s nůší nebo jak ho napálila starostovic Mícinka. Prohlédnout si můžete i Jedličkovu louži, kde se oblíbený Ladův kočičí hrdina naučil bruslit.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.