Asi dvacetiminutový film Kony 2012: Beyond Famous nejprve popisuje nečekaný ohlas médií, který vyvolal první snímek. Poté se zaměřuje na problémy násilím zmítané střední Afriky. Tvůrci jim tentokrát věnovali větší pozornost než v prvním snímku, který jen na YouTube zaznamenal přes 87 milionů zhlédnutí.

"Druhá část ukazuje bližší pohled na Konyho Armádu božího odporu (LRA), mezinárodní pokusy o jeho zadržení, dosavadní pokroky a co můžeme udělat my všichni, abychom pomohli," uvedla organizace Invisible Children, která video natočila.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.