Generální ředitel softwarové firmy AVG Technologies, vyrábějící mimo jiné stejnojmenný antivirový program, zažívá poměrně hektický, ale na druhou stranu také úspěšný začátek roku. J. R. Smith dovedl v únoru AVG jako první českou firmu na newyorskou burzu. Nedávno přišlo pozitivní ocenění i z tuzemského prostředí - sdružení Czech Top 100 označilo AVG za Nejobdivovanější IT společnost v České republice. V Česku má firma dnes ale jen asi polovinu zaměstnanců, zbytek je roztroušený v pobočkách po celém světě. "Většina zákazníků v USA nás vnímá jako americkou společnost, ale my jsme na český původ hrdí," říká Američan J. R. Smith.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Se šéfem softwarové firmy AVG J. R. Smithem o vstupu na newyorskou burzu, o hrozbách v počítačích i na internetu a o tom, jak ho Češi zbavili optimismu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.