Sonja Baťová není "jen" vdova po podnikatelské legendě Tomáši Janu Baťovi. Sonja Baťová je pozoruhodně energická dáma s jasnými názory. Plynně hovoří pěti jazyky, cestuje po světě, pečuje o odkaz svého muže, podporuje rodinný byznys a zároveň usiluje - a v jejím případě nejde o prázdnou frázi - o lepší svět. Pořádá diskusní fóra a setkání se zajímavými osobnostmi na téma odpovědný kapitalismus, podporuje etiku podnikání.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Když děláte byznys, musíte myslet i na to, jak zasáhnete lidem do života, říká vdova po české podnikatelské legendě Sonja Baťová.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.