Kdo by nechtěl mít ve své zemi firmu, jako je Microsoft? Podnik, který celosvětově uspěje a pak už "jen prodává licence" na svůj originální produkt? Ředitel "slovenského CzechInvestu", agentury pro rozvoj investic a obchodu SARIO Róbert Šimončič takovou vizi má. "Rozjeli jsme aktivitu na podporu start-upů, mladých inovativních firem. Start bývá v této oblasti pomalý, ale pro budoucnost ekonomiky je ohromně důležitý," zdůrazňuje muž, který strávil přes 10 let ve Spojených státech na vrcholných manažerských pozicích v IBM, PwC a posléze i ve vedení Microsoftu pro střední Evropu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Pracoval pro Billa Gatese, obdivuje Steva Jobse a rád by jejich úspěchy zopakoval. "Jeden nový Microsoft by nám na Slovensku úplně stačil. Pak už jen prodáváte licence do celého světa," říká Róbert Šimončič.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.