Největší společenská událost pro právníky proběhla minulý pátek v Brně, kde se rozdávala ocenění v rámci ankety Právník roku 2011. Avšak kdo z nich byl loni nejvýznamnější, neřekla. Ve srovnání se žebříčky advokátních kanceláří se totiž nejedná o byznysovou událost. Nasvědčují tomu i vítězové, kteří většinou mají jen málo společného s podnikáním v advokacii. Patří často mezi akademiky, soudce či úředníky. Potvrzuje to i Robert Pelikán, partner advokátní kanceláře Vrána & Pelikán. "Soutěž mne nezajímá. Tato země není velká, takže všichni dokážeme v jednotlivých oborech vyjmenovat významné odborníky," říká.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.