Právníci nejsou jako běžci. Nedá se jim změřit rychlost a rozhodnout, který je nejlepší. Ve světě se proto používají hodnotící žebříčky a podobný projekt vznikl před pár lety i v Česku. Díky němu je možné zhodnotit výsledky práce kanceláří, aniž by byla porušena etická pravidla advokacie a na veřejnost se dostala citlivá data.

Týdeník Ekonom přináší výsledky letošní ankety Právnická firma roku 2011 a doplnil je o řadu dalších informací. Nezaměřil se pouze na to, kdo je v čem nejlepší, ale současně sledoval, jak velké týmy odborníků jednotlivé kanceláře mají a jaké jsou jejich významné transakce z posledního roku. Jedná se o historicky první podobné zmapování trhu advokátních kanceláří v České republice. Do této chvíle existovaly pouze celkové výsledky, ale nikdo se již nedostal k podrobnějším informacím.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.