Evropská dluhová krize ani přes slavnostně oznámený nový plán na záchranu Řecka nekončí. Naopak. To, co politici vydávají za definitivní řešení a postavení hráze dluhům, podle mnoha ekonomů ve skutečnosti znamená jen další odsunutí problémů do budoucna. "Opravdový" bankrot Řecka přijde později s plnou silou a mohou ho následovat pády dalších zemí. "Dluhová krize Evropy stále trvá a roste. Skutečný bankrot se odkládá nejspíš do roku 2012, kdy bude kvůli celoevropsky opět navýšenému dluhu ještě dražší," varuje ředitelka analytické společnosti Next Finance Markéta Šichtařová.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.