Záložník Mario Holek pomohl jedním gólem Dněpru Dněpropetrovsk k postupu do 4. předkola fotbalové Evropské ligy. Český reprezentant ve 48. minutě zvýšil na konečných 2:0 v utkání se srbským celkem Spartakem Zlatibor Voda, což ukrajinskému klubu po prohře 1:2 v prvním souboji stačilo. Brankář Jan Laštůvka byl tentokrát na lavičce náhradníků Dněpru.

Tomáš Čížek a Tomáš Vychodil sice s Novosibirskem prohráli na hřišti Apollonu Limassol 1:2, přesto se radovali z postupu. Do čtvrtého předkola je posunula branka vstřelená na hřišti soupeře, když v prvním souboji doma vyhráli 1:0. V dresu kyperského mužstva se rozloučili se soutěží gólman Aleš Chvalovský a Martin Kolář.

OFK Bělehrad si do odvety přivezl nadějnou remízu 2:2 z trávníku Galatasaray Istanbul, ale doma utrpěl debakl 1:5. Český útočník Milan Baroš kvůli zranění za turecký tým nehrál, dvě branky hostů vstřelil Kewell. Ještě přesnější mušku měl Portugalec Cafú ve službách kyperského Anorthosisu Famagusta. Hattrickem zařídil výhru 3:1 nad Cercle Bruggy, když postupový gól dal tři minuty před koncem.

Divoký zápas viděli diváci v Temešváru. Před týdnem Rumuni vyhráli ve Finsku nad týmem MyPa 2:1, ale dnes mezi 18. a 25. minutou třikrát inkasovali a stahovaly se nad mimi černé mraky. Po přestávce ale dokázali manko smazat, na rozdíl jediné branky snížil deset minut před koncem Zicu a ve druhé minutě nastavení Slovák Čišovský vyrovnal na 3:3. Z postupu se mohl radoval i český útočník Lukáš Magera, který odehrál 72 minut.

Odvetné zápasy 3. předkola fotbalové Evropské ligy

Austria Vídeň - Ruch Chorzów 3:0 (3:0), první utkání 3:1, postupuje Austria
Bangor City (Wal.) - Marítimo 1:2 (1:0), první utkání 2:8, postupuje Marítimo
Hajduk Split - Dinamo Bukurešť 3:0 (3:0), první utkání 1:3, postupuje Hajduk
Stuttgart - Molde (Nor.) 2:2 (0:1), první utkání 3:2, postupuje Stuttgart
FC Liverpool - Rabotnički Skopje 2:0 (2:0), první utkání 2:0, postupuje Liverpool
Juventus Turín - Shamrock Rovers (Ir.) 1:0 (0:0), první utkání 2:0, postupuje Juventus
Cliftonville (S. Ir.) - CSKA Sofia 1:2 (1:0), první utkání 0:3, postupuje Sofia
Motherwell - Aalesund (Nor.) 3:0 (2:0), první utkání 1:1, postupuje Motherwell
Hibernian - Maribor 2:3 (0:1), první utkání 0:3, postupuje Maribor
Apollon Limassol - Novosibirsk 2:1 (1:0), první zápas 0:1, postupuje Novosibirsk
Dněpr Dněpropetrovsk - Spartak Zlatibor Voda (Srb.) 2:0 (1:0), první zápas 1:2, postupuje Dněpr
IFK Göteborg - Alkmaar 1:0 (0:0), první zápas 0:2, postupuje Alkmaar
Anorthosis Famagusta - Cercle Bruggy 3:1 (1:0), první zápas 0:1, postupuje Anorthosis
Temešvár - MyPa (Fin.) 3:3 (0:3), první zápas 2:1, postupuje Temešvár
Lausanne - Randers (Dán.) 1:1 (0:0), první zápas 3:2, postupuje Lausanne
Bröndby Kodaň - Budučnost Podgorica 1:0 (1:0), první zápas 2:1, postupuje Bröndby
Lucern - Utrecht 1:3 (0:3), první zápas 0:1, postupuje Utrecht
Levski Sofia - Kalmar FF 5:2 (2:0), první zápas 1:1, postupuje Levski
Aris Soluň - Bialystok 2:2 (1:1), první zápas 2:1, postupuje Aris
Genk - Inter Turku 3:2 (1:1), první zápas 5:1, postupuje Genk
Maccabi Tel Aviv - Olympiakos Pireus 1:0 (1:0), první zápas 1:2, postupuje Maccabi
Zestafoni (Gruz.) - Karpaty Lvov 0:1 (0:0), první zápas 0:1, postupuje Lvov
Karabach (Ázerb.) - Wisla Krakov 3:2 (3:0) první zápas 1:0, postupuje Karabach
Dinamo Minsk - Maccabi Haifa 3:1 (1:1), první zápas 0:1, postupuje Minsk
Dinamo Tbilisi - Sturm Štýrský Hradec 1:1 (1:1), první zápas 0:2, postupuje Štýrský Hradec
Teteks (Mak.) - Elfsborg (Švéd.) 1:2 (1:1), první zápas 0:5, postupuje Elfsborg
OFK Bělehrad - Galatasaray Istanbul 1:5 (1:2), první zápas 2:2, postupuje Galatasaray