reklama

Byznys Echo

Chcete znát názory šéfů úspěšných firem i podnikatelských hvězd? V rubrice Byznys echo komentují osobnosti českého byznysu aktuální i nadčasová témata v české ekonomice, politice i podnikatelské praxi.

Odpovědi osobností na otázku

Spolupracuje Vaše firma se středními školami na praktické výuce studentů? Má vaše firma vlastní výcvikové středisko pro studenty nebo nové zaměstnance? Uvažuje vaše firma o zřízení vlastní odborné školy?

Snažíme se o intenzivní spolupráci (stáže, moot courty, job fairy, ale máme i placené pozice paralegalů, a to už od 1. ročníku) - studenti jsou přece naše budoucnost a navíc se pak obě strany, v případě spolupráce i po státnicích, již znají.
Arthur Braun Arthur Braun

vedoucí partner advokátní kanceláře bpv Braun Partners

Spolupracujeme s vysokými školami, převážně VŠE a ČVÚT. Studentům nabízíme mnoho témat bakalářských a diplomových prací, díky kterým se mohou podílet na řešení skutečných problémů vycházejících z praxe. Na VŠE také pravidelně přednáším.
Evžen Korec Evžen Korec

generální ředitel firmy Ekospol

Spolupráci se školami vnímáme jako (vysoce prospěšnou) nutnost. U vysokých škol máme konkrétní projekty s budoucími absolventy. U středních škol jsou nejčastější formy spolupráce (vzájemná) osvěta, společenská odpovědnost nebo naše pro bono služby.
Hana Gawlasová Hana Gawlasová

partnerka advokátní kanceláře Squire Patton Boggs

Channel Crossings poskytuje vzdělávací semináře jak pro SŠ pedagogy, tak pro studenty. Pro studenty: nabízíme projekty jako Podnikatelský inkubátor (link a reference zde http://www.gop.cz/podnikatelsky-inkubator/) a další.
Vítězslav Bican Vítězslav Bican

ředitel Channel Crossings

Přeposlat
Diskuse
reklama

Žebříčky NejčtenějšíaNejoblíbenější

reklama
reklama