reklama

Byznys Echo

Chcete znát názory šéfů úspěšných firem i podnikatelských hvězd? V rubrice Byznys echo komentují osobnosti českého byznysu aktuální i nadčasová témata v české ekonomice, politice i podnikatelské praxi.

Odpovědi osobností na otázku

Jak jste v letošním roce investovali své volné peníze? Plánujete pro příští rok nějak změnit svou investiční strategii?

Prakticky veškeré volné prostředky investujeme do našich rozvojových aktivit a nových projektů. Investice tak umísťujeme tam, kde věříme, že to má smysl a kde zároveň máme pod kontrolou, co se s nimi stane. A to i přesto, že se to někdy nepovede.
Jan Silber Jan Silber

zakladatel jobportálu Jobstack.it

Mé investice většinou směřuji do trendů, které ještě konvenční společnost nezná. Viděl jsem budoucnost v CBD a investoval do něj téměř vše. Zajímají mě také konopné akcie a investuji do vody. V posledních letech jsem začal kupovat domény.
Jiří Stabla Jiří Stabla

zakladatel Konopných lékáren, Konopne-lekarny.cz

Téměř všechny finanční prostředky dlouhodobě investujeme do nákupu nových pozemků. Stejně tomu bylo i letos, kdy jsme nakoupili několik pozemků pro výstavbu zhruba 2600 bytů. Pravidelně také podporujeme ochranu ohrožených druhů zvířat v ZOO Tábor.
Evžen Korec Evžen Korec

generální ředitel firmy Ekospol

Snažím se držet diverzifikované potrfolio. Životní a penzijní (při)pojištění, rezerva na spřících účtech, dluhopisy a něco certifikátů.
Tomáš Prajzler Tomáš Prajzler

regionální ředitel Talentor Advanced Search

S manželem investujeme do našich čtyř dětí, nikoliv hmotnými pobidkami, ale pěstováním pevných rodinných pout. Totéž uplatňujeme u našich kolegů. Hmotné investice a statky nezavrhuji, ale ani o nich usilovně nepřemýšlím.
Šárka Litvinová Šárka Litvinová

spolumajitelka společnosti Asiana

Průběžně investuji do nemovistostí, zejména k vlastnímu bydlení či rekreaci. Tuto strategii se snažím držet dlouhodobě, její změna nemůže být otázkou tak krátkého období, jako je jeden rok.
Karolína Topolová Karolína Topolová

Generální ředitelka AAA Auto

Přeposlat
Diskuse
reklama

Žebříčky NejčtenějšíaNejoblíbenější

reklama
reklama