reklama

Byznys Echo

Chcete znát názory šéfů úspěšných firem i podnikatelských hvězd? V rubrice Byznys echo komentují osobnosti českého byznysu aktuální i nadčasová témata v české ekonomice, politice i podnikatelské praxi.

Odpovědi osobností na otázku

Analýza nabídek bank ukazuje, že refinancováním hypotéky, resp. přenesením hypotéky do jiné banky je možné výrazně ušetřit. Jaký je Váš přístup, co se loajality k bankám týče? Jste spíše konzervativním klientem, nebo neváháte banku třeba kvůli úspoře na poplatcích nebo lepším podmínkám úvěru změnit a odejít ke konkurenci?

Považuji se spíše za loajálního klienta. Avšak v případě hypotéky, kdy jde o patrně nejvýznamnější úvěr v osobním životě, bych byla ochotna kvůli úspoře banku v krajním případě změnit. I když nejdříve bych se snažila vyjednat lepší podmínky.
Karolína Topolová Karolína Topolová

Generální ředitelka AAA Auto

Když chce banka klienta udržet, musí mu nabídnout co nejlepší podmínky. Pokud člověku konkurenční banka nabízí lepší podmínky než ta stávající, měl by to zvážit. Musí však posuzovat nejen výši úroku, ale i další parametry včetně RPSN.
Evžen Korec Evžen Korec

generální ředitel firmy Ekospol

Jako ve všem, co se týče peněz - nepouštěl bych se do refinancování, pokud bych tomu sám nerozuměl, nízké sazby jsou mnohdy za cenu připojištění, pořízení nových účtů apod.
Petr Chvátal Petr Chvátal

CEO PPL CZ /DHL Parcel Slovensko

Je to dobrá příležitost. V době fixace jsem poptala více bank a pod tlakem konkurenčních nabídek mi nakonec ta stávájící nabídla nejlepší podmínky, výrazně lepší než předtím. Pro mě ideální řešení :)
Barbora Daňková Barbora Daňková

jednatelka společnosti TCC online

Jsem sturt-up(ista), takže jakákoli konervativnost je mi cizí.
Martin Lipert

zakladatel eReading.cz

Jsem spíše konzervativní, ale pokud je rozdíl příliš velký .... .
Dan Jiránek Dan Jiránek

Bývalý předseda Svazu měst a obcí ČR

Je to obchod a rozhoduje nabídka. Před uplynutím fixace je dobré prověřit možnosti na trhu a případně refinancovat.
Tomáš Froyda Tomáš Froyda

jednatel Spak Foods

Přeposlat
Diskuse
reklama

Žebříčky NejčtenějšíaNejoblíbenější

reklama
reklama