reklama

Byznys Echo

Chcete znát názory šéfů úspěšných firem i podnikatelských hvězd? V rubrice Byznys echo komentují osobnosti českého byznysu aktuální i nadčasová témata v české ekonomice, politice i podnikatelské praxi.

Odpovědi osobností na otázku

Jakým směrem se vydá Česko po volbách?

Bude to zřejmě jako vždycky. Prospěšnost pro stát a lidi se ztratí v partikulárních zájmech politiků a mnoha partají. Můžeme jen doufat, že je bude někdo o hlavu převyšovat, aby viděl trochu do budoucnosti.
Petr Choulík Petr Choulík

generální ředitel Linde Gas

Osobně si myslím, že stejným směrem...
Jiří Stabla Jiří Stabla

majitel společnosti Carun Pharmacy

Bohužel nezměněným a stále stejným směrem.
Mirko Kalous Mirko Kalous

Okin Group

Jedno vím jistě - určitě to nebude ten správný směr, který bychom potřebovali. Bude to populizmus smíchaný s przněním demokracie a směřovat bude ke konci euroatlantské civlizace, která bude , třikrát bohužel, převálcována jinými.
Kvido Štěpánek Kvido Štěpánek

ředitel Isolit-Bravo

Jak se ukazuje, výsledek voleb nemusí být příliš důležitý, pokud má vlastní plány prezident Zeman. Vzhledem k začátku ostré fáze jako předvolební kampaně za znovuzvolení, která bude kolidovat se sestavováním vlády, se můžeme těšit na nečekaná řešení.
Karolína Topolová Karolína Topolová

Generální ředitelka AAA Auto

Česko asi žádným zásadní způsbem svoje směřování nezmění. Stejně jako nyní zde budou probíhat spory mezi více a méně liberálními tendencemi, protože takové štěpení probíhá i celou společností. I když dočasně jedna tendence převáží, druhá nezmizí.
Vítězslav Bican Vítězslav Bican

ředitel Channel Crossings

Názory, které politici reprezentují, vyjadřují různorodost českých občanů. Ta zůstává, tak předpokládám podobné chování, jako nyní. Přeju si méně trapností a to, že se více z kverulanta staneme členem tvrdého jádra EU, protože to je nejlepší volba.
Jaroslav Řasa Jaroslav Řasa

zakladatel ABRA Software

Prezident bude mít před volbami, tak moc zlobit nebude. Prvního osloví Babiše, ten vládu nesestaví a vznikne "Vláda národní jednoty" . Tam budou Lidovci se Starosty a skoro všichni ostatní. A nebo ne :-) !
Jindřich Fikar Jindřich Fikar

majitel čokoládovny Fikar

Myslím, že bude složité vůbec vytvořit stabilní vládu . Pokud ANO udělá výsledek dle současných průzkumů, bude asi velmi obtížně sestavovat koalici....
Tomáš Froyda Tomáš Froyda

jednatel Spak Foods

Jak ukazují volební preference, závratný obrat nás nečeká. Můžeme jen doufat, že politici přestanou po sobě házet špínu a budou se soustředit na svou práci. Volíme je mimojiné proto, aby pomáhali dělat Česko lepší pro život i pro podnikání.
Petr Bartoň Petr Bartoň

jednatel Lundegaard

Doufám že po poslední vládní krizi snad už i slepí prozřeli, víme kdo je kdo. Doufám, že si zvolíme cestu demokracie a reálné svobody, což je západ a Evropa. Po revoluci jsme toužili, aby nás přijali. Dnes jenom bereme peníze a ztěžujeme si.
Josef Jeleček Josef Jeleček

generální ředitel firmy Tedom

Směr se jen tak nezmění. Jiná věc je rychlost pozitivních změn. Ukazuje se, že čtyřletý mandát je krátká doba.
Šárka Litvinová Šárka Litvinová

spolumajitelka společnosti Asiana

Česká republika by velice potřebovala takový výsledek voleb, který by ukončil roky trvající proces vytváření a rozpadů účelových koalicí, které fakticky mají zájem pouze udržet standardizované postupy a existující vazby. To se ale nestane.
Petr Chvátal Petr Chvátal

CEO PPL CZ /DHL Parcel Slovensko

Přeposlat
Diskuse
reklama

Žebříčky NejčtenějšíaNejoblíbenější

reklama
reklama