reklama
reklama
Byznys Echo / Respondent

zakladatel Konopných lékáren, Konopne-lekarny.cz

Odpovědi respondenta

Jak investujete?

Jak jste v letošním roce investovali své volné peníze? Plánujete pro příští rok nějak změnit svou investiční strategii?
Mé investice většinou směřuji do trendů, které ještě konvenční společnost nezná. Viděl jsem budoucnost v CBD a investoval do něj téměř vše. Zajímají mě také konopné akcie a investuji do vody. V posledních letech jsem začal kupovat domény.

Cesty k úspěchu

Co je podle vás nejdůležitější pro to, aby se člověk stal úspěšným podnikatelem?
Pamatuji si den, kdy jsem držel mastičku Carun a vyšel ven a nevěděl kudy jít. Můžu kudykoli, pokud mám v ruce produkt, který má zpříjemnit žití na Zemi! Cesty mají překážky, bez nich je to nuda. Tak neseďte a běžte kouzlit úsměv. Tak začíná úspěch.

České mzdy

Měly by se razantně zvyšovat mzdy v Česku?
Ano měly, aby si lidé mohli na dovolené koupit jídlo s rodinou a nemuseli vozit konzervy...

Povolební Česko

Jakým směrem se vydá Česko po volbách?
Osobně si myslím, že stejným směrem...

Střední třída v Česku

Jaký hrubý měsíční plat podle vás musí člověk v Česku pobírat, aby se mohl řadit do střední třídy?
Střední třída? Ten termín je u nás trochu zastaralý a žádná střední třída v ČR neexistuje. Podle mých zkušeností z cest po světě se dá ČR rozložit na chudé a ty, co měli štěstí...Lidé budou stále utíkat pryč, dokud se nezvedne životní minimum.

Byznys s vodou

Měla by podle vás vodovody a kanalizace v Česku provozovat města a obce nebo soukromé společnosti?
Odpovím jinak - obecně k byznysu s vodou. Voda je budoucnost, nezbytnost, voda = život. S kamarádem vytváříme nový projekt s názvem Masaru Water. Chceme ukázat, že voda může mít a podle všeho má paměť a uchovává informace, které do ní vysíláte.

Investiční byt

Jaký průměrný roční výnos by vás v současné době nalákal ke koupi bytu na investici?
Nevěřím tomuto zajištění investice...

Je protikuřácký zákon ohrožením svobody?

Kuřáci si v restauracích a dalších pohostinských zařízeních od konce května příštího roku už zřejmě nezapálí. Úplný zákaz kouření přinese takzvaný protikuřácký zákon, který schválila sněmovna. Souhlasíte s tvrzením odpůrců zákona, kteří vytrvale tvrdí, že skrze něj dochází k ohrožení svobody?
Myslím si, že tento krok je správný, a pokud chtějí lidé ničit své zdraví, tak ať to dělají venku, aspoň do sebe dostanou i trochu toho čistého vzduchu, ne?

Czech Republic, nebo Czechia?

České sportovní svazy řeší, zda zůstat u dlouhé a již zažité verze názvu státu Czech Republic, nebo začít užívat její kratší a označení Czechia. Téma je stále aktuální proto, že se blíží hokejové mistrovství světa a už brzy se začne připravovat výbava sportovců pro zimní OH v Jižní Koreji....
Czech Republic

Svět podle Trumpa

Jak hodnotíte volbu Donalda Trumpa jako nového prezidenta USA? Očekáváte, že se tato volba nějak dotkne buď vašeho byznysu, případně byznysu obecně?
Věděli jste, že kromě prezidenta se v USA bojovalo i o legalizaci marihuany? Kalifornie, Massachusetts a Nevada schválily v lidovém hlasování rekreační užívání. Florida, Severní Dakota a Arkansas souhlasily s užitím pro lékařské účely. To nás zajímá!
1 2 3 4 5 ... 6
reklama