Ekonom.cz
Obálka 1 2 3 4 5 6 7
iPhone Ekonom

Týdeník Ekonom, dlouhodobě nejčtenější ekonomický časopis v ČR, přináší svůj obsah také v elektronické podobě do přístrojů iPad, iPhone a iPod Touch.

S předplatným Ekonomu pro iPad a iPhone získáte:

Aplikace je dostupná pro verzi iOS 4.3. a vyšší

Doba předplatnéhoCenaObjednávka
Roční předplatné1 999 KčKOUPIT
Roční předplatné v balíčku Ekonom Premium
  • Tištěný Ekonom
  • Ekonom pro iPad, iPhone a iPod Touch
  • Online archiv Ekonomu od r. 1997
2 388 KčKOUPIT
Jednotlivé vydání1,99 EUR
Nákup přes AppStore
Měsíční předplatné6,99 EUR
Roční předplatné74,99 EUR
Předplatné pro předplatitele tištěné verze Ekonomu*450 KčKOUPIT
Pozn.: Ceny v Kč jsou uvedeny včetně DPH.

* Předplatné Ekonomu pro iPad a iPhone bude aktivováno na celou zbývající dobu, na kterou máte zaplacené své tištěné předplatné. Při objednávce prosím uveďte své uživatelské jméno a heslo získané při registraci na www.registrace.ihned.cz, příp. své stávající přihlašovací údaje k internetovým službám serveru IHNED.cz.


Manual

Často kladené otázky

Jak si mohu předplatit verzi Ekonomu pro iPad a iPhone přes web a jaké jsou její výhody?

Předplatné týdeníku Ekonom pro iPad a iPhone si můžete zakoupit v našem e-shopu. V rámci objednávky získáte své uživatelské jméno a heslo (pokud jste již registrovaným uživatelem serveru IHNED.cz, můžete využít své stávající přihlašovací údaje), k nimž Vám po zaplacení aktivujeme přístup do Ekonomu pro iPad a iPhone na zvolené období. Zprávu o aktivaci obdržíte e-mailem.
Ve Vašem přístroji si zdarma přes App Store stáhněte aplikaci Ekonomu pro iPad a iPhone. Přímo v aplikaci pak u aktuálního čísla tapněte na tlačítko Koupit a systém Vás vyzve k zadání Vašich přihlašovacích údajů (uživatelského jména a hesla). Po jejich doplnění Vám bude obsah týdeníku Ekonom zpřístupněn – odemknou se Vám všechna čísla, na která máte nárok (tj. ode dne, kdy Vám bylo předplatné aktivováno).
Výhodou objednávky ročního předplatného přes náš web je nižší cena.


Stránky v čísle mám rozostřené, kde je problém?

Problém s rozostřením nastává v případě stahování přes 3G sítě. Způsobuje to operátor, který rekomprimuje a optimalizuje data při přenosu. Toto chování můžete individuálně vypnout. V případě sítě T-Mobile přejděte přes 3G na stránku http://speed.t-mobile.cz/ a tam vypněte T-Mobile Internetový optimalizátor.

Dotazy a žádosti o technickou podporu posílejte na


Souhlas dle zákona o ochraně osobních údajů