Daniela Pešková

Novou členkou představenstva České spořitelny zodpovědnou za retailové bankovnictví se stane současná ředitelka pobočkové sítě a externího prodeje Daniela Pešková (41). Do firmy nastoupila v roce 2007 jako vedoucí provozu pro drobnou klientelu.

Ondřej Majer

Partnerem advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners se stal Ondřej Majer (37). Před nástupem do firmy působil 14 let v advokátní kanceláři Peterka & Partners, z toho posledních pět let jako partner. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy.

Petra Schneeweiss

Do společnosti Inoutic, vyrábějící plastová okna a dveře, nastoupila na pozici marketingové manažerky Petra Schneeweiss (31). Před příchodem do této společnosti působila na obdobné pozici ve firmě Electrolux a věnovala se soukromým projektům. Vystudovala VŠE.

Simon Palupčík

Certifikační společnost Bureau Veritas jmenovala Simona Palupčíka (39) novým ředitelem kontrolní a bezpečnostní divize. V minulosti působil v Českém institutu pro akreditaci, v Technickém a zkušebním ústavu stavebním Praha a ve společnosti TÜV SÜD Czech.