Ekonom přes SMS

Pošlete do úterý 22:00 SMS ve tvaru: EKONOM JMENO PRIJMENI ULICE CP OBEC PSC na číslo 90211 a časopis Ekonom vám doručíme až domů. Přečtěte si více o službě.

Cena SMS služby včetně doručení výtisku je 49 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha.

Po revoluci přišly nadnárodní řetězce. Oslněni západními značkami jsme nechali zkrachovat většinu pouličních prodejen. A pomstili se tak jejich kyselým prodavačkám. Teď na rodinné řeznictví zíráme jako na zázrak z nebes. S řetězci se vynořil i problém nízké kvality potravin. Tedy problém. Koho by zajímala kvalita, když je to tak levné, že.

Pak přišli Vietnamci. Postupně obsadili všechny prázdné malé obchůdky. Máme je rádi, mají otevřeno v neděli i o Vánocích a vždy hezky dlouho do večera. Zeleninu pěkně srovnanou, a hulváti jim mohou beztrestně tykat.

Jak je vidět, nedělá nám problém měnit nákupní zvyklosti. Teď tedy přichází Tomáš Čupr. A chce nás naučit nakupovat potraviny přes internet. Jak to chce dokázat, si můžete přečíst v rozhovoru v aktuálním vydání týdeníku Ekonom. Zda skutečně budeme za pár let na rohlíky a máslo klikat na nejnovějším Applu, nebo nám je dokonce objedná přechytralá lednička, netuším. Vlastně ano, u nás doma ne. Ale záleží na gustu.

 

Hezké čtení

Dalibor Martínek, šéfredaktor

obalka Ekonom 2016 2